Duurzame bedrijfsvoering
Image default
Woning en Tuin

Weg met die sneeuw

 

Sneeuw, je moet er nog even niet aan denken. We hebben net de eerste hittegolf sinds jaren achter de rug en je wilt eigenlijk nog niet aan sneeuw denken, maar misschien is dat toch wel een goed plan.

 

Heb je bijvoorbeeld al een strooimachine voor je tuin en je oprit? Nu ben je er nog niet mee bezig maar als het straks weer gaat vriezen is het fijn om in ieder geval te zorgen dat je eigen plekje goed begaanbaar is en dat je niet op je gezicht gaat. Een goede strooimachine kan dat voorkomen, zeker wanneer je netjes voor het opvriezen gaat strooien.

 

Voor sneeuw kan men beter een veegmachine gebruiken. Strooien heeft geen zin bij sneeuw maar als sneeuw opvriest, kan het alsnog verraderlijk glad worden en liggen gevaren en ongelukken op de loer en dat wil je natuurlijk niet. Het is daarom beter om bij sneeuw tussendoor de sneeuw op te ruimen, zodat het niet de kans krijgt om vervelend aan te vriezen.

 

Waarom je je daar nu al mee bezig zou houden? Als het later in het jaar echt gaat sneeuwen, gaat iedereen op zoek naar oplossingen in de vorm van veegmachines en strooimachines en los strooizout. Is het dan niet verstandiger om alvast voorzorgsmaatregelen te nemen en te zorgen dat je de nodige spullen al in huis hebt? Vaak ontstaat er in zo’n periode een run op dergelijke producten en het zou natuurlijk heel vervelend zijn als je dan misgrijpt en niet je tuin en je oprit netjes kunt leegmaken. En je weet; in Nederland is het weer altijd berucht onvoorspelbaar. Bovendien gaan dergelijke apparaten natuurlijk niet meer een seizoen mee maar kun je er vele jaren plezier van hebben. Het is dus zeker de investering waard om je nu al te verdiepen in strooimachines en veegmachines voor de sneeuw.

http://www.fuxtec.nl